Ubezpieczenia Dzierżoniów, usługi ubezpieczeniowe Dzierżoniów, Hestia Dzierżoniów, PZU Dzierżoniów, Allianz Dzierżoniów, Compensa Dzierżoniów, Hdi Dzierżoniów, Warta Dzierżoniów.

Ubezpieczenia komunikacyjne
Autocasco
Car Assistance
Szyby

Ubezpieczenia majątkowe
Ubezpieczenia firm
Dom letniskowy
Dom w budowie

Ubezpieczenia na życie i zdrowie
Porozmawiajmy o życiu

Odpowiedzialność Cywilna gospodarstwa rolnego
Ubezpieczenie od ognia i innych zdarzeń losowych
Ubezpieczenie mienia gospodarstwa rolnego
Ubezpieczenie mienia ruchomego w gospodarstwach rolnych

CARGO

O nas

Pragnę Państwa zaciekawić i zainspirować wysokiej jakości zapleczem pośrednictwa ubezpieczeniowego kilkunastu firm ubezpieczeniowych i szerokim wachlarzu ofert, opartego na wieloletnim doświadczeniu, rzetelności oraz wysokich kwalifikacjach.

Naszym celem jest przede wszystkim dbałość o dobro i zadowolenie Klientów poprzez dobór optymalnego programu ubezpieczeń.
 

Zapewniamy kompleksowe ubezpieczenia w zakresie:

 Umów komunikacyjnych ( OC, AC, KR, PAKIETY, FLOTY pojazdów ),
 Działalności gospodarczej ( OC przewoźnika, OC spedytora, cargo ),
 Majątku prywatnego,
 Ubezpieczenia OC w życiu prywatnym,
 Ubezpieczeniem mieszkań,
 Ochrony życia,
 Kosztów leczenia,
 Następstw nieszczęśliwych wypadków,
 Funduszy emerytalnych,

Pomożemy wybrać polisę najbardziej dopasowaną do Państwa potrzeb jak również optymalną w związku z proceduralnymi przepisami wymogów kredytowych/leasingowych.

Doradzimy najkorzystniejszy wariant ubezpieczenia wskazując na co zwracać szczególną uwagę, poinformujemy o najnowszych produktach ubezpieczeniowych oraz odpowiemy na wszelkie Państwa pytania dotyczące rynku ubezpieczeń czy też procedur likwidacji szkód. Służymy pomocą i doradztwem.

Jeżeli nie macie Państwo czasu, środków lub chęci na przeszukiwanie rozległej oferty kilkudziesięciu działających obecnie na polskim rynku zakładów ubezpieczeń zwróćcie się do nas. Jesteśmy biurem działającym na rynku dzierżoniowskim od ponad 10 lat. Posiadamy wiedzę, doświadczenie i kompetencję w pośrednictwie i negocjacjach przy zawieraniu ubezpieczeń oraz w przeprowadzaniu istotnych dla klientów rozmów z ubezpieczycielami. Nasze usługi są dla Państwa bezpłatne, ponieważ posiadamy od wielu lat umowy z ubezpieczycielami, na rzecz których wykonujemy usługi.

Zaufanie i lojalność Klientów pozwala nam na stworzeniu optymalnej struktury działalności, wypracowaniu dobrej opinii i jeszcze większemu zaangażowanie w ochronę Państwa interesów.


Dane teleadresowe
Mapa dojazdu


usługi ubezpieczeniowe, doradztwo, ubezpieczenia, Dzierżoniów, Dzierzoniow, Beata Grzegórska, tanio, Hestia Dzierżoniów, PZU Dzierżoniów, Allianz Dzierżoniów, Compensa Dzierżoniów, Hdi Dzierżoniów, Warta Dzierżoniów.


Copyright © 2009 UbezpieczeniaTanio.info  |  Kontakt  |  Wyświetleń: 4440